HAKKIMIZDA

 

2007 yılında Konya’da ilk olarak böreklik yufka imalatı ile başlayan firmamız bugün ;  Konya,Karaman,Isparta Antalya bölgelerinde hizmet vermektedir.  2007 yılında tel kadayıf,kızarmış kadayıf, ekmek kadayıfı imalatına da başlayan Yıldız Araz, kaliteyi uygun fiyata sunma anlayışı ve halkımızın desteği ile ürettiği ürünlerini bugün Konya,Karaman,Isparta Antalya bölgelerinde 78 çeşit geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.


Her geçen gün büyüyen ve kaliteli hizmet vermeye devam eden Yıldız Araz, kurumsallaşmak ve artan taleplere karşılık vermek adına 2007 yılında ‘’ Yıldız Araz Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurarak sektörün önde gelen kuruluşlarından olmuştur. 


Yıldız Araz en yüksek kalitede üretimi otomatik olarak yapılan, modern ve son teknoloji makineleri ile üretimine devam etmektedir. Yıldız Yufka ve Yıldız Araz olarak, böreklik yufka çeşitleri, üçgen yufka, su böreklik yufka, şebit ekmeği, lavaş ekmeği, mantı, erişte, baklavalık yufka, tarhana, tel kadayıf çeşitleri, kızarmış kadayıf çeşitleri, beypazarı kurusu, kurabiye, kuru pasta, ekmek kadayıfı, su böreği, sigara böreği, bazlama, mantı, erişte ürünlerini de bünyesine katarak her geçen gün sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız. 


Modern tesislerimizde ve hijyenik koşullarda üretim yapmaya devam eden Yıldız Araz, yeni ürünler ve Türk mutfağındaki lezzetlerin geleneksel tariflerine sadık kalarak, aynı kalite ve tadı koruyarak,  AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. 


Kuruluşundan bu yana müşterileri, çalışanları ve toplumun beklentilerini karşılayabilmek ve bu performansı sürdürebilmek üzere, tüm Yıldız Araz ürünlerinde hijyeni esas alarak, tüketime hazır, kaliteli, güvenli ve insan sağlığına uygun gıdaların üretilmesini sağlamaktadır. 


Yıldız Araz olarak, Gıda Güvenliği ve Kalite anlayışımızın temel ilkeleri; kaliteli ve güvenli ürünler üretmek, bu ürünleri ekonomik seviyede pazarlamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli ve güvenli ürünleri uygun değerde üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak, personel eğitimini ön planda tutarak gıda hijyenini en üst seviyeye çıkarmak ve yasal mevzuatlar çevresinde çalışmaktır. 


Politikamız, Türk Halkına ve tüm dünya insanlarına sağlık standartlarına uygun, kaliteli, uzun ömürlü, hijyenik ürün üretmek ve bununla birlikte misyonumuzu gerçekleştirirken, vizyonumuza giden yolun bu ilkelerden geçtiğinin bilinci ile kalite yolculuğumuzu sürdürmek ve yer aldığımız sektörde örnek bir kuruluş olmaktır.  

 

 

Gayemiz

Politikamız, tüm YILDIZ ARAZ ürünlerinde hijyeni esas alarak; tüketime hazır, kaliteli, güvenli ve insan sağlığına uygun gıdaların üretilmesini sağlamaktır. Bu ürünleri en ekonomik seviyede pazarlamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için her alanda sürekli iyileştirme yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak, personel eğitimini ön planda tutarak gıda hijyenini en üst seviyeye çıkarmak ve yasal mevzuatlar çevresinde çalışmak kuruluşumuzun GIDA GÜVENLİĞİ ve KALİTE anlayışıdır. Gayemiz, Türk Halkına ve tüm dünya insanlarına sağlık standartlarına uygun, kaliteli, uzun ömürlü, hijyenik ürün üretmektir.